Projekty

Zdravý úsmev detí:  Projekt má pomôcť deťom vytvoriť si návyky zdravej ústnej hygieny. Projekt prebieha od septembra 2010.

stiahnuť.jpgprojekt: Elektronizácia školstva Vybudovanie a vytvorenie funkčného elektronického vzdelávacieho systému a uvedenie elektronických služieb do prevádzky,modernizácia vzdelávacieho procesu s cieľom skvalitniť pripravenosť žiakov končiacich predprimárne vzdelávanie

stiahnuť (1).jpgprojekt : Aktivizujúce metódy vo výchove Projekt AMV sa zameriava na skvalitnenie vzdelávania odborných a pedagogických zamestnancov v oblasti výchovy. Špecializuje sa pritom na profesionálne zvládnutie využívania aktivizujúcich metód vo výchove nielen v reálnom prostredí, ale i v spojení s novými informačnými technológiami.

logo_nsc2017.png

Projekt Soľná učebňa - Naša Soľná učebňa  spĺňa ozdravovaciu, liečebnú atmosféru pohody, oddychu a relaxácie s možnosťou podnecovania detí ku kritickému mysleniu a získavania poznatkov a zručností prostredníctvom hry, priamej skúsenosti a aktívneho bádania s bádateľskými a výskumnými pomôckami, ktoré sú súčasťou soľnej učebne. V soľnej učebni deti  nielen inhalujú ovzdušie, ktoré je presiaknuté soľou a množstvom minerálov a stopových prvkov, ale aj experimentujú skúmajú a spoznávajú.