Projekty

- Zdravý úsmev detí:  Projekt má pomôcť deťom vytvoriť si návyky zdravej ústnej hygieny. Projekt prebieha od septembra 2010.

stiahnuť.jpgprojekt: Elektronizácia školstva Vybudovanie a vytvorenie funkčného elektronického vzdelávacieho systému a uvedenie elektronických služieb do prevádzky,modernizácia vzdelávacieho procesu s cieľom skvalitniť pripravenosť žiakov končiacich predprimárne vzdelávanie

stiahnuť (1).jpgprojekt : Aktivizujúce metódy vo výchove Projekt AMV sa zameriava na skvalitnenie vzdelávania odborných a pedagogických zamestnancov v oblasti výchovy. Špecializuje sa pritom na profesionálne zvládnutie využívania aktivizujúcich metód vo výchove nielen v reálnom prostredí, ale i v spojení s novými informačnými technológiami.

logo_nsc2017.png